Medarbetare

Detta är vi på PK Svets & VVS. Önskar du kontakt med någon av oss direkt på fältet, så tveka inte att lyfta telefonen eller skicka ett mail.

Per Karlsson
070-6420967
pelle@pksvets.se070-6420967
Jon Sundvisson
070-3448114
jon.sundvisson@pksvets.se070-3448114
Sebastian Rudén
073-0304316
sebbe@pksvets.se073-0304316
L-G Björk
070-5329950
lg@pksvets.se070-5329950
Sam Bengtsson
070-3807779
sam.bengtsson@pksvets.se070-3807779
Kurt Gullbrandsson
070-6873868
kurt.gullbrandsson@pksvets.se070-6873868
Jocke Dahl
070-6740510
jocke.dahl@pksvets.se070-6740510
Martin Eriksson
073-8012657
martin.eriksson@pksvets.se073-8012657
Edvin Zetterwall
076-8392240
edvin.zetterwall@pksvets.se076-8392240
Daniel Edström
070-6954157
daniel.edstrom@pksvets.se070-6954157
Anders Halvarsson
070-2116669
anders.halvarsson@pksvets.se070-2116669
Henrik Edström
070-5158277
henrik.edstrom@pksvets.se070-5158277
Johan Bellman
070-5368219
johan.bellman@pksvets.se070-5368219
Johan Olsson
073-0762119
johan.olsson@pksvets.se073-0762119
Magnus Kilhage
070-3444694
magnus.kilhage@pksvets.se070-3444694
Mats Helmersson
070-2808783
mats.helmersson@pksvets.se070-2808783
Tobias Näsman
073-9834527
tobias.nasman@pksvets.se073-9834527
Victor Edholm
076-1397116
victor.edholm@pksvets.se076-1397116
Emanuel Lennartsson
Tjänstledig
emanuel.lennartsson@pksvets.se073-8369717